Ośrodek "Uroczysko" Bieszczady

W pobliżu...
Doskonała lokalizacja

Nasz ośrodek położony jest w centrum Bieszczad w malowniczej, cichej miejscowości Zwierzyń, 7 km od Soliny, na olbrzymiej prawie 3 ha pięknie zalesionej oraz ogrodzonej i oświetlonej działce. W Bieszczadach jest niewiele ośrodków, które posiadałyby tak duży i piękny teren dookoła.

Miejscowość Zwierzyń, w której znajduje się „UROCZYSKO” jest również miejscem, gdzie rozpoczynają się spływy kajakowe Sanem do Przemyśla. Goście ośrodka mogą skorzystać z mini spływu Zwierzyń – Lesko w kajakach lub pontonach tj. 1,5 do 2,5 h spływu przez malowniczą dolinę Sanu.

Ośrodek „UROCZYSKO” jest wspaniałym miejscem do organizowania letnich kolonii i zimowisk dzieci i młodzieży, obozów tanecznych, rozgrywek szachowych, szkoleń oraz imprez integracyjnych.

Dzikość terenów wokół ośrodka zapewnia miejsce do rozgrywania zawodów Paintball, zajęć linowych, rozgrywania zabaw i gier terenowych.

Spływy kajakowe

W Zwierzyniu rozpoczynają się spływy kajakowe rzeką San do miasta Przemysł. Goście ośrodka mogą korzystać z mini spływu Zwierzyń - Lesko w kajakach lub pontonach malowniczą doliną Sanu.

Tama w Solinie

7 km do największego sztucznego jeziora i tamy w Polsce, którą można zwiedzać z zewnątrz (istnieje możliwość wejścia do wnętrza i zobaczenia turbin i mechanizmów pracy elektrowni wodnej.

Szlaki rowerowe

Wokół ośrodka rozciąga się jedna z największych w Bieszczadach sieć szlaków rowerowych i wędrówek pieszych. Ośrodek posiada również własną wypożyczalnię 12 szt. rowerów górskich.

Szkoła rękodzieła

W pochodzącej z początku XX wieku szkole w Uhercach Mineralnych możesz utoczyć garnek, napiszesz pozdrowienia według zasad przedwojennej kaligrafii, albo nauczysz się wypiekać tradycyjne proziaki w wiejskim piecu.

Wyciągi narciarskie

Niedaleko ośrodka, w Ustrzykach Dolnych, znajdują się dwa najlepsze w Bieszczadach wyciągi narciarskie: „Laworta”- wyciąg kanapowy z trasą z homologacją FIS oraz „Gromadzyń” wyciąg orczykowy. Oba wciągi sztucznie naśnieżane i oświetlone.

Wędkarstwo

Niedaleko ośrodka znajduje się sportowe łowisko muchowe pstrąga i lipienia ”Zwierzyń-Hoczewka”, na którym organizowane są mistrzostwa Świata oraz prowadzone są kursy dla miłośników wędkarstwa muchowego.
Gościliśmy obozy i kluby
Zobacz kto u nas już był!

Kluby szermiercze

Kluby Judo, Karate, Aikido

Grupy katechumenalne

Obozy taneczne

Kluby zapaśniczne i bokserskie

Spotkania motocyklowe

Obozy sportowe

Kluby wędkarskie

Obozy piłkarskie

Zarezerwuj swoje miejsce
w naszym ośrodku już dziś!
Wybierz
gdzie chcesz nocować?

Nocleg w ośrodku "Uroczysko"

W ośrodku znajdziecie nową i klimatyzowaną jadalnie, dużą klimatyzowaną salę wykładową oraz salę w której odbywają się dyskoteki. To idealne miejsce na organizację: zielonej szkoły, wycieczki szkolnej, kolonii letniej lub obozu sportowego, obozu tanecznego, warsztatów muzycznych.

140 miejsc
140 miejsc
pokoje 2, 3 i 4 osob.
pokoje 2, 3 i 4 osob.

Nocleg w domkach typu BRDA

W okresie letnim mamy do dyspozycji 15 szt. domków Typu BRDA. Uroczysko jest miejscem organizacji wielu zlotów motocyklowego lub zlotu miłośników samochodów. Każdy z domków posiada ładną czystą łazienkę z pełny węzeł sanitarnym, oraz balkon salonie. W każdym domku może zmieścić się do 8 osób.

176 miejsc
176 miejsc
15 domków BRDA
15 domków BRDA